У неділю, 9 серпня, «Кривбас» проведе перший виїзний матч нового сезону Української Прем'єр-ліги. В рамках 2 туру червоно-білі у Києві зустрінуться із луганською «Зорею». Обидві команди по-різному розпочали чемпіонат. У стартовому турі «Кривбас» вдома поступився «Карпатам» – 1:4, тож команда Патріка ван Леувена прагнутиме реабілітуватися та здобути перші очки в новому сезоні.
Натомість «Зоря» вдало стартувала, здобувши домашню перемогу над «Колосом» з рахунком 2:0, завдяки чому підходить до очного протистояння у гарному настрої. Востаннє суперники зустрічалися 1 березня 2026 року в рамках 18 туру УПЛ. Тоді «Кривбас» у вольовому стилі здобув перемогу – 3:1. Після швидкого пропущеного м'яча криворіжці відповіли голами Бара Ліна, Задераки та Мендози й записали до свого активу три очки.
Попереду на червоно-білих чекає чергове непросте випробування. Обидві команди налаштовані на позитивний результат, а отже вболівальників очікує цікаве та безкомпромісне протистояння на столичному стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського. Наша команда відправляється на гру в суботу.
Чемпіонат України 2026/2027. УПЛ. 2 тур.
«Зоря» Луганськ - «Кривбас» Кривий Ріг.
9 серпня 2026, неділя. Київ. Стадіон «Динамо» імені Валерія Лобановського. 13:00.
Суддівські призначення:
Арбітр: Денис Шурман (Київська область).
Асистенти арбітра: Назарій Цмоканич (Львів), Дмитро Подвальний (Київська область).
Четвертий арбітр: Артем Михайлюк (Київ).
Спостерігач арбітражу: Олександр Войтюк (Запоріжжя).
Арбітр VAR: Дмитро Панчишин (Харків).
Асистент VAR: Олександр Беркут (Суми).
Спостерігач арбітражу VAR: Віктор Дердо (Чорноморськ).
Трансляція: УПЛ ТБ.
Останній матч суперника в чемпіонаті:
«Зоря» - «Колос» 2:0 (0:0). УПЛ 2026/2027. 2 тур. 31.07.2026.
Голи: Пилип Будківський, 69 (1:0). Федір Задорожний, 82 (2:0).
«Зоря»: Рибак, Кравець (Жуніор Рейс, 87), Яніч, Джордан, Пердута (Башич, 87), Нестеренко, Кушніренко (Дришлюк, 71), Попара, Слесар (Задорожний, 71), Будківський, Мачелюк (Єлавіч, 46).
Запасні: Сапутін, Караващенко, Горбач, Ярошенко.
Головний тренер: Віктор Скрипник.
Цікаві факти:
- всього в чемпіонатах України у новітній історії нашого Клубу між суперниками проведено 8 матчів: +0=2-6 (8-18) - велика перевага на боці червоно-білих;
- гольова серія криворіжців триває в чемпіонаті 9 турів - 21 гол;
- безпрограшна серія луганців триває в УПЛ 7 ігор: 5 перемог, 2 нічиї.
Пресслужба ФК «Кривбас» Кривий Ріг