ЖФК "Шахтар" - ЖФК "Кривбас" 0:1

ЖФК "Шахтар" - ЖФК "Кривбас" 0:1}

Криворізький ЖФК «Кривбас» в рамках 5 туру другого етапу Вищої ліги чемпіонату України здобув виїзну перемогу над донецьким ЖФК «Шахтар». Поєдинок вийшов для червоно-білих дуже важким. У першому таймі ігрова і територіальна перевага номінальних господарок була доволі відчутною, але грамотна гра нашої молодої команди в обороні принесла результат – ми не пропустили.

Натомість у другому таймі мій реалізували свій шанс після контратаки. Відбивши черговий випад суперниць ми швидко організували свій: Семків класно зіграла біля власних воріт, Авраменко перевела мʼяча на Колодій. Дарʼя далі віддала на хід Тян, яка увірвалась у карний майданчик, але про неї порушили правила – пенальті!

Капітан Семків з позначки схибила – її удар низом Устінова парирувала, але невтомна Тян була першою на добиванні, вгативши сферу у дальню девʼятку – 0:1! «Шахтар» продовжив висіти на наших воротах до останніх хвилин, але ми втримали важливі три очки.

Після фінального свистка стався неприємний епізод. Суперниці спровокували бійку з нашою командою, та, внаслідок цього одразу три гравчині отримали вилучення: Старухіна, Устінова – у донеччанок, Келюшик – у криворіжанок.

Наступний матч – вже у найближчий понеділок, 29 квітня, у 6 турі на виїзді проти «Ладомира».

24 квітня 2024 року. Чемпіонат України-2023/2024. Вища ліга. Другий етап. 5 тур. С. Щасливе, Київська область. Стадіон «Арсенал-Арена». 12:00. +11 градусів.

ЖФК «Шахтар» (Донецьк) – ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг) - 0:1 (0:0)

Арбітр: Крістіна Козорог (Київська область).

Асистенти арбітра: Ірина Голіяк (Миколаїв), Анна Капкан (Житомирська область).

Четвертий арбітр: Олександра Лещенко (Запоріжжя).

Спостерігач арбітражу: Олександр Шамич (Житомир).

Гол: Віолета Тян, 61.

ЖФК «Шахтар» (Донецьк): 23. Людмила Устінова, 9. Олександра Кревська (к), 6. Діана Кравчук, 17. Оксана Геник, 22. Інга Мостова, 14. Аліна Старухіна, 20. Лідія Заборовець, 13. Олександра Янєва, 11. Єлизавета Масловська, 15. Юліана Завідова (18. Наталія Чендей, 46), 99. Марія Викалюк.

Запасні: 61. Анастасія Клімова, 18. Наталія Чендей, 27. Софія Луцан.

Головний тренерРоман Заєв.

ЖФК «Кривбас» (Кривий Ріг): 12. Дарʼя Келюшик, 11. Анна Стєкольщикова, 17. Анастасія Жигадло, 2. Ірина Козуб, 14. Анастасія Швидченко, 98. Даяна Семків (к), 99. Анастасія Клімутіна, 18. Анна Авраменко, 19. Софія Козішкурт, 10. Дарʼя Колодій, 7. Віолета Тян.

Запасні31. Вікторія Петровець, 23. Таїсія Петраш, 33. Вікторія Дудник, 6. Любов Мозга.

В. о. головного тренера: Костянтин Фролов.

Попередження: Марія Викалюк, 34. Оксана Геник, 51. Інга Мостова, 62. Аліна Старухіна, 90+2 - Дарʼя Колодій, 90+2, Анастасія Швидченко, 90+2.

На 61 хвилині Даяна Семків (ЖФК «Кривбас») не реалізувала пенальті (воротарка)