Головний тренер криворізького «Кривбасу» Патрік ван Леувен прокоментував виїзний матч 19 туру УПЛ проти київської «Оболоні» - 0:0.
- Патрік, оцініть сьогоднішній матч будь ласка.
- Я розчарований кінцевим результатом. Вважаю, що ми вийшли грати у футбол, але зустріли суперника, який хотів тільки захищатися. Одразу було помітно, що нашій команді важко вести гру, адже для цього також потрібен опонент, який хоче грати у футбол. Тому нам було складніше створювати моменти, щоб забити.
І якщо у вас залишається все менше і менше часу, а голу немає - стає дедалі важче, гравці починають нервувати і хочеться щось змінити. Тому ми намагалися змінити гру, зробити її більш прямолінійною, доставляти більше кросів до воріт. Але і це сьогодні не принесло нам результату, тобто бодай голу, щоб виграти матч.
- Ми побачили багато стиків, багато боротьби. Чи було щось, чим здивувала вас сьогодні «Оболонь»?
- З боку «Оболоні» я не побачив занадто багато. Я думаю, вони не створювали небезпечних моментів біля наших воріт, у них не було багато можливостей для цього. З іншої сторони ми мали чимало шансів, які мали використати краще і розумніше. В такій грі у хлопців багато ентузіазму, вони хочуть віддати останній пас, забити вирішальний гол, але нам потрібно було грати розумніше, щоб отримати від цієї гри більше, ніж одне очко.
- Сьогодні за «Кривбас» дебютував Сек. В перерві ви його замінили. Чим це зумовлено?
- Так, перед грою ви намагаєтеся знайти найкращий склад, поєднати українських та іноземних гравців. Тож було прийнято рішення випустити Сека у старті. Ми більш-менш знали, що у нього немає сил на всі 90 хвилин, тому розраховували на один тайм, а далі вже дивилися за обставинами. Тому вирішили зробити дві заміни в перерві, щоб подивитися, чи принесе це нам можливості забити бодай гол.
Пресслужба ФК «Кривбас» Кривий Ріг