Асистент тренера криворізького «Кривбасу» Орі Девід - про домашній контрольний матч проти ФК «Олександрія» - 1:1.
- Як оцінюєте товариський матч проти «Олександрії» з погляду якості гри?
- Для тренерського штабу це не просто товариський матч, це тестовий поєдинок, щоб перевірити кондиції хлопців. Тих футболістів, які отримували менше хвилин в останніх зустрічах, щоб подивитися, як вони реагують на хорошу гру, та побачити, хто з них готовий грати в наступних матчах в УПЛ. Тож це був спаринг, у якому ми побачили певні речі - як хороші, так і дещо гірші, але зрештою досягли своєї мети.
- Наскільки важливі такі матчі в контексті підготовки до наступних ігор в УПЛ?
- Це дуже важливий поєдинок для нас, тому що, як я вже казав, це гра для перевірки футболістів, які мають менше ігрового часу. Тож це дуже важливо - проаналізувати гру, спробувати щось нове та бути готовими до наступного поєдинку проти «ЛНЗ».
- Які найближчі плани команди щодо підготовки до матчу з «ЛНЗ»?
- Ми продовжуємо плідну підготовку, і після того, як хлопці повернуться зі збірних, ми продовжимо цей процес. Попереду - ще багато часу, щоб підготуватись як слід. Весь фокус тепер - на гру проти «ЛНЗ».
Пресслужба ФК «Кривбас» Кривий Ріг