"Кривбас" U-19 - "Металіст 1925" U-19 3:4

"Кривбас" U-19 - "Металіст 1925" U-19 3:4}

Сьогодні у 26 турі чемпіонату України серед юнацьких команд УПЛ «Кривбас» U-19 вдома зустрічався з однолітками харківського «Металіста 1925» U-19.

На відміну від поєдинку першого кола, коли нам вдалось перемогти та реалізувати свої моменти, цього разу все було по-іншому. Криворіжці багато атакували, але забивав суперник. На 23 хвилині Белицькому вдалось відкрити рахунок. Наші захисники прогавали вихід опонента віч-на-віч, який розстріляв ворота з близької відстані – 0:1.

На щастя, вдалось результативно відповісти до перерви. Мулик замкнув класний простріл Кілєвого – 1:1. Початок другого тайма класно вдався нашим хлопцям: спочатку Мулик після помилки суперника знову вийшов тет-а-тет з воротарем та «прошив» його – 2:1. Й тут же Каменський вийшов на ворота зліва та чітко пробив повз кіпера – 3:1. Здавалось, гру зроблено, але, на жаль, гості знайшли в собі сили швидко забити у відповідь, причому двічі.

Ткаченко та той же Белицький засмутили Кріпака – 3:3. Наша команда пішла вперед виривати перемогу, але в кінці пропустила випад у відповідь. Салабаєв після корнера точно пробив головою та приніс своїй команді доволі неочікувану звитягу – 3:4. Наступний поєдинок червоно-білі зіграють на виїзді, 4 травня, у 27 турі проти «Дніпра-1».

27 квітня 2024, субота. Чемпіонат України серед юнацьких команд U-19-2023/2024. Прем'єр-ліга. 26 тур. Кривий Ріг. Академія «Кривбас». 12:00. +20 градусів. Поле - 4.

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг) - «Металіст 1925» U-19 (Харків) – 3:4 (1:1)

Арбітр: Владислав Ващенко (Житомир).

Асистенти арбітра: Олексій Кравченко (Кропивницький), Максим Ткаченко (Одеса).

Четвертий арбітр: Максим Левченко (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Олександр Войтюк (Запоріжжя).

Голи: Даніїл Белицький, 23 (0:1). Володимир Мулик, 42 (1:1). Володимир Мулик, 47 (2:1). Олександр Каменський, 55 (3:1). Руслан Ткаченко, 59 (3:2). Данііл Белицький, 64 (3:3). Артем Сабалаєв, 84 (3:4).

«Кривбас» U-19 (Кривий Ріг): 71. Нікіта Кріпак, 2. Ілля Каплунов, 3. Кирило Крамаренко, 7. Арсеній Кілєвий (26. Дмитро Мурашко, 78), 8. Ярослав Шевченко, 10. Святослав Матяш (21. Олександр Каменський, 53), 11. Володимир Мулик, 14. Володимир Вілівальд (к), 16. Тимур Бутенко (13. Олександр Пасічний, 53), 25. Роберт Газазян (17. Рамір Губенко, 71), 27. Станіслав Мігуцький (18. Дмитро Євчев, 78).

Запасні: 1. Дмитро Погорілий, 12. Артем Дударенко, 5. Данііл Корнієнко, 6. Тарас Татаренко, 15. Олександр Постемський, 19. Захар Карпусь.

Старший тренер: Олексій Прилепов.

«Металіст 1925» U-19 (Харків): 15. Денис Палій, 23. Руслан Ткаченко, 48. Віктор Цубін, 6. Артем Сабалаєв, 14. Єгор Потапенко, 11. Матвій Панченко (к) (99. Ілля Засовіцький, 78), 5. Нікіта Бондаренко (20. Нікіта Гончаров, 78), 24. Андрій Король (17. Данило Костиря, 46), 35. Данііл Белицький, 88. Олексій Устінов, 29. Данііл Пільганчук.

Запасні: 71. Владислав Гуменюк, 4. Вадим Хохлов, 22. Матвій Цимбал, 41. Данііл Збрицький, 42. Михайло Товт.

Старший тренер: Сергій Карпенко.

Попередження: Ярослав Шевченко, 40 - Данііл Пільганчук, 26. Єгор Потапенко, 32. Віктор Цубін, 81.