Футбольна Академія "Кривбас" пішла на літні канікули

Футбольна Академія "Кривбас" пішла на літні канікули

Сезон 2025\2026 для криворізької Футбольної Академії «Кривбас» добіг завершення.

Позаду - багато тренувань, матчів, перемог, важливого досвіду та яскравих емоцій. Тепер настав час заслуженого відпочинку. Попереду літні канікули, під час яких юні футболісти зможуть відновити сили, набратися нових вражень і зарядитися енергією перед новим сезоном.

Щиро дякуємо нашим вихованцям за старанність і самовіддачу, тренерам - за професіоналізм і щоденну працю, а батькам - за підтримку та довіру протягом усього сезону.

Бажаємо всім чудового літа, гарного настрою, яскравих моментів і незабутніх канікул. До нових зустрічей на футбольних полях вже 27 липня.

Пресслужба ФК «Кривбас» Кривий Ріг

Теги